خرید رزین و هاردنر ایرانی و خارجی با کیفیت عالی

راهکارهایی برای خرید رزین و هاردنر

رزین و هاردنر نامی آشنا برای بسیاری از صنایع است و به عنوان ماده شفاف و براقی که به محصول استحکام می دهد و موجب زیبایی آن می‌شود، استفاده می گردد. در هنگام خرید  رزین و هاردنر باید بدانید که دو ماده شیمیایی مکمل یکدیگر هستند و اصطلاحا در بازار آنها را به نام رزین اپوکسی می شناسند. زمانی رزین قابل استفاده است که با هارنر مخلوط گردد. هاردنر  به معنی سخت کننده و در واقع خشک کننده این ماده است. روش کار با رزین و هاردنر  چندان سخت نیست ولی باید با دستور کاری که تولید کننده به مشتری عرضه می کند انجام شود.

نسبت هایی که دو ماده رزین و هاردنر باید با هم ترکیب شوند بسیار مهم است و در نتیجه نهایی کار تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت. در زمان خرید رزین و هاردنر باید به این مسئله توجه داشته باشید که چه غلظتی از ماده را نیاز دارید زیرا غلظت های مختلف دارای قیمت های متفاوتی می باشند. لیست قیمت های رزین اپوکسی  به خریدار کمک می کند تا در هنگام خرید رزین و اپوکسی مقایسه ای بین کیفیت و  غلظت مواد داشته باشد و بتواند به درستی انتخاب نماید زیرا قیمت های این مواد با هم  متفاوت خواهد بود.

ممکن است در زمان انتخاب و خرید رزین و اپوکسی به اینکه محصول ایرانی باشد و یا خارجی دقت داشته باشید زیرا هر کدام از این  مواد دارای تفاوت هایی با هم هستند که باید در توضیحات این مواد مطالعه کنید و از نظر قیمت نیز با هم  فرق دارند. هر کدام از رزین ایرانی و خارجی برای کاربری خاصی تعریف شده اند و نمی توان یک رزین را برای انواع  صنایع استفاده کرد.

بیشتر بخوانید : خرید رزین اپوکسی چوب

خرید رزین و هاردنر
خرید رزین و هاردنر

روش های خرید رزین و هاردنر

رزین اپوکسی را می توان از راههای مختلفی خرید کرد ولی نوع خرید بستگی به مقدار نیاز مشتری دارد و بهتر است طبق آن خرید رزین و هاردنر را داشته باشد. این ماده دارای تاریخ مصرف است و باید در حد مجاز خرید شود تا بعد از گذشت زمان تاریخ مصرف آن نگذرد. خرید اینترنتی یکی از بهترین روش های خرید رزین و اپوکسی می باشد. هر نوع خریدی از راه مراکز خرید اینترنتی امکان پذیر است برای مثال می توان خرید عمده و خرده را از این طریق انجام داد.‌‌‌‌‌‌‌

اگر مصرف این ماده در شغل و حرفه ای بسیار زیاد‌‌‌‌‌‌است، باید خرید عمده انجام شود تا قیمت ها برای  خریدار کمتر شود. اگر به صورت شخصی کار انجام می شود و به مقدار کمی از رزین نیاز دارید باید خرید جزئی را انتخاب کنید. معمولا در مراکز فروش بسته بندی های کوچک نیز برای فروش وجود دارد که برای کارهای کم تولید و بسته بندی شده اند.

معمولا صنایع بزرگ برای خرید رزین و اپوکسی به صورت مستقیم­ با کارخانه های تولید کننده رزین قرارداد می بندند. در این صورت قیمت این محصول با قیمت تولید یکی خواهد بود و برای مصرف کننده ارزانتر از قیمت بازار خواهد شد .

بیشتر بخوانید : قیمت رزین اپوکسی شفاف بی رنگ

خرید رزین و هاردنر
خرید رزین و هاردنر

خرید انواع  رزین و هاردنر در چه مشاغلی زیاد است؟

در تولید زیور آلات و یا کارهای هنری رزین اپوکسی بسیار زیاد استفاده می شود. زیرا بی رنگ و شفاف است و در طرح های مختلف زیبایی دو چندانی به محصولات هنری می‌دهد. البته ویژگی های مهمی چون براق بودن و شفافیت و قابلیت صیقل دادن  وسایل بعد از استفاده از رزین نیز از دلایل دیگر خرید رزین و اپوکسی در این کارها می باشد. یکی از پر کاربرد‌‌‌‌ترین صنایع برای استفاده ار رزین، صنعت چوب است و در آمار ها بیشترین مصرف رزین را دارد.

در صنعت چوب اکثر وسایل چوبی با لایه ای از رزین پوشانده می شود که به عنوان عایق رطوبت و حرارت می باشد و اگر چوب در برابر ضرب نیز قرار بگیرد دچار خرابی نخواهد شد. رزین و هاردنر باید با هم مخلوط شود تا رزین در معرض هوا خشک گردد. رزین ها دارای انواع غلیظ و رقیق می باشند. معمولا رزین های رقیق و شفاف برای سطوحی که زیر آن به خوبی مشخص باشد‌‌‌‌‌‌‌استفاده می گردد، مثلا برای سطوح چوبی یا کارهای تزئینی از نوع رزین بی رنگ و رقیق استفاده می گردد. برای خرید و اپوکسی رزین باید اطلاعات کاملی از این محصول را داشته باشید و کاربرد های هر نوع از آن را بدانید.

بیشتر بخوانید : لیست قیمت رزین اپوکسی شفاف و هاردنر

خرید رزین و هاردنر
خرید رزین و هاردنر

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصولات با ما در ارتباط باشید:

شماره تماس: 09129723451

اینستاگرام: fardad_paint

شماره واتساپ: 09129723451

ایمیل: fardad.paint@gmail.com

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما